Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Grzegorz Dębowski | ||
Julia Kolberger
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jakub Wielecki
(drugi reżyser)
|
||
Dorota Zalewska
(drugi reżyser)
|
||
Adam Bialiatski
(współpraca)
|
||
Aleksandra Kolan
(współpraca)
|
||
Igor Szyszka
(współpraca)
|
||
Kuba Januszewski
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Grzegorz Dębowski | ||
Katarzyna Malinowska
(redaktor)
|
||
Joanna Osyda
(pomysłodawca)
|
||
Paweł Włochacz
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Agata Sterczewska
postproducent
|
||
Agnieszka Skalska
kierownik produkcji
|
||
Patrycja Strzyżewska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Marek Głuszczak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Karolina Panasiuk
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Ryszard Brumowski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Martyna Kacprzak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Agnieszka Skalska
koordynator postprodukcji
|
||
Katarzyna Malinowska
producent kreatywny
|
||
Jacek Bromski
producent
|
6,5
|
|
Jerzy Kapuściński
producent
|
||
Ewa Jastrzębska
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Artur Paczesny
Jarek
|
||
Monika Kwiatkowska
Irena
|
6,9
|
|
Agnieszka Kwietniewska
Ania
|
||
Artur Steranko
Lesław
|
||
Marcin Sztendel
Patryk
|
||
Marcin Kiszluk
Patryk
|
||
Radosław Hebal
Robert
|
||
Marian Czarkowski
Witek
|
||
Radomir Rospondek
Mariusz
|
||
Marcin Tyrlik
Gienek
|
||
Leon Pniewski
Igor
|
||
Liliana Wilamowska
Malwinka
|
||
Franciszek Hebal
Sebastian
|
||
Hanna Pniewska
Aneta
|
||
Maria Melnyk
Julia
|
||
Kaja Melnyk
Agnieszka
|
||
Alicja Parczewska
Joanna
|
||
Justyna Godlewska
Ludmiła
|
||
Grzegorz Gromek
Mrowiec
|
||
Ernest Nita
„Gumiś”
|
||
Cezary Ilczyna
Ksiądz
|
||
Elżbieta Grad
Prokuratorka
|
||
Piotr Nowoduński
Waldek
|
||
Dorota Warakomska
Dziennikarka
|
||
Mirosław Zabłocki
Mirek
|
||
Marian Melchior
Marian
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Oleksandr Pozdnyakov | ||
Roman Szkliarenko
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Jarnot
(pomoc techniczna)
|
||
Grzegorz Adach
(pomoc techniczna)
|
||
Konrad Juźwiuk
(pomoc techniczna)
|
||
Jarosław Mroczek
(pomoc techniczna)
|
||
Mariusz Jaworek
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Mierzejewski
(pomoc techniczna)
|
||
Jan Gubała
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Agata Wińska | ||
Iwona Burnat
(drugi)
|
||
Jan Gronkiewicz
(asystent)
|
||
Jarosław Mroczek
(garderoba)
|
||
Zbigniew Małecki
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Anna Garncarczyk | ||
Damian Parobczy
(współpraca)
|
||
Filip Dzięgiel
(asystent)
|
||
Jarosław Sterczewski
(konforming)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aleksandra Dutkiewicz
charakteryzator
|
||
Weronika Zielińska
charakteryzator (drugi)
|
||
Alicja Zielińska
charakteryzator (asystent)
|
||
Agnieszka Nikisz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Maja Pawlikowska
scenograf
|
||
Filip Appel
scenograf (drugi)
|
||
Karolina Merta
scenograf (drugi)
|
||
Izabela Cieszko
scenograf (współpraca)
|
||
Filip Appel
projektant graficzny
|
||
Łukasz Wandachowicz
rekwizytor
|
||
Tomasz Rolniak
rekwizytor
|
||
Adam Hanuszkiewicz
główny konstruktor dekoracji
|
||
Oskar Dąbrowski
konstruktor dekoracji
|
||
Michał Jacek
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Katarzyna Szczerba
dźwięk
|
||
Przemysław Dzięgiel
dźwięk
|
||
Maciej Wirmański
dźwięk (współpraca)
|
||
Krzysztof Klimko
mikrofoniarz
|
||
Konrad Winconek
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Michał Kosterkiewicz jr
montaż dialogów
|
||
Michał Krzyszkowski
efekty dźwiękowe
|
||
Przemysław Dzięgiel
operator postsynchronu
|
||
Konrad Błaszczyk
operator postsynchronu
|
||
Katarzyna Szczerba
operator postsynchronu
|
||
Franciszek Kozłowski
operator postsynchronu
|
||
Katarzyna Szczerba
montaż postsynchronu
|
||
Michał Kosterkiewicz jr
montaż postsynchronu
|
||
Anna Garncarczyk
projektant dźwięku
|
||
Franciszek Kozłowski
operator dźwięku
|
||
Katarzyna Szczerba
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Paweł Kopka
pirotechnik
|
||
Przemysław Widłak
pirotechnik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marek Głuszczak
sekretariat planu
|
||
Grzegorz Dębowski
dobór obsady
|
||
Agnieszka Skalska
dobór obsady
|
||
Oleksandr Pozdnyakov
operator kamery
|
||
Nicolas Villegas
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Wojciech Bibel
prowadzący ostrość
|
||
Oskar Zieliński
operator kamery (asystent)
|
||
Przemysław Sosnowski
mistrz oświetlenia
|
||
Dariusz Wojas
oświetlenie
|
||
Szczepan Romek
oświetlenie
|
||
Łukasz Kaczmarczyk
oświetlenie
|
||
Krzysztof Knapik
oświetlenie
|
||
Jan Sosnowski
oświetlenie
|
||
Edgar Grishchuk
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jarosław Sterczewski
kolorysta
|
||
Agata Sterczewska
napisy
|
||
Adam Rotnicki
efekty wizualne
|
||
Joanna Kabsch
efekty wizualne
|
||
Dariusz Kabsch
efekty wizualne
|
||
Marcin Wawruk
konsultant (ds. muzyki)
|
||
Aneta Brykalska
konsultant (ds. muzyki)
|
||
Katarzyna Malinowska
konsultant (ds. scenariusza)
|
||
Agnieszka Skalska
konsultant (ds. scenariusza)
|
||
Jan Lech Puchalski
konsultant (ds. prawa)
|
||
Adam Kobyliński
konsultant (ds. kryminalnych)
|
||
Bartłomiej Pulcyn
fotosista
|
||
Artur Pawłowski
fotograf
|
||
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
|
||
Paweł Jabłoński
kaskader
|
||
Marcin Drabicki
kaskader
|
||
Tomasz Lewandowski
kaskader
|
||
Martyna Kacprzak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Martyna Kacprzak
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Kuba Januszewski
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kuba Januszewski
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Radosław Ryćko
kierownik planu
|
||
Radosław Trzciński
dyżurny planu
|
||
Hubert Krawczyński
dyżurny planu
|
||
Michał Grzywacz
dyżurny planu
|
||
Jakub Zawadzki
dyżurny planu
|
||
Marcin Kaczmarski
dyżurny planu
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…